O nás

Vítáme Vás v našem internetovém obchůdku.

Historie a současnost

Provozovatelem internetového obchodu www.ceskeubrusy.cz a prodejcem všeho zboží, které je v něm nabízeno je společnost R. A. JIČÍN s. r. o.

Společnost R. A. JIČÍN s. r. o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 1991 a na trhu již působí téměř 20 let. Původním záměrem společnosti bylo uplatnit se zejména jako reklamní agentura. Teprve v roce 1999 se na podnět jednatelky společnosti začala zabývat šitím přírodních ubrusů lemovaných tradiční českou krajkou. V dalších letech se sortiment rozrostl o ložní prádlo, závěsy, přehozy, teflonové ubrusy, ručníky, utěrky a další bytový textil.

Zájem společnosti se soustředí zejména na výrobu originálních tradičních ubrusů s paličkovanou krajkou.

Na výrobu těchto ubrusů jsou použity ryze přírodní velmi kvalitní materiály. V současné době je společnost jediným výrobcem krajkových ubrusů v České republice.

Náš internetový obchod

V listopadu roku 2010 byl otevřen internetový obchůdek www.ceskeubrusy.cz, kde nabízíme naše výrobky. V květnu 2014 prošel obchod celkovou rekonstrukcí. Naším cílem bylo připravit našim zákazníkům uživatelsky přívětivé prostředí, které poskytne příjemné a snadné nakupování.

Co vám můžeme nabídnout

Nabídku neustále doplňujeme a obnovujeme aby byla stále aktuální. U většiny zboží nabízíme rozměry, které již máme skladem. Pokud však budete mít zájem o jiné, či zcela speciální rozměry neváhejte nás kontaktovat a my se Vám pokusíme vyhovět. Stejně tak pokud by se Vám líbila jiná kombinace tkanin, či máte zájem o jinou krajku, vždy můžeme vyrobit zboží na zakázku.